Odkomarzanie

Zwalczanie owadów niepożądanych: komary, muchy itp

Zabieg mający na celu poprawę naszego samopoczucia i przyjemności spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu - w ogrodzie, parku, nad jeziorem. Oferujemy profesjonalne zwalczanie komarów w ogrodach, w altanach, na posesjach prywatnych, w parkach i innych obiektach publicznych. Zabiegi zwalczania komarów wykonuje się przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń, metod i odpowiednich środków.

Usługę zwalczania komarów można wykonywać następującymi metodami:

opryskową

zamgławieniem przestrzennym

Odkomarzanie Szczecin gwarancja bezpieczeństwa, w korzystnej cenie

Odkomarzanie wykonuje się przy odpowiedniej pogodzie i w określonych porach dnia: wcześnie rano, bądź późnym popołudniem. Zależne jest to od cyklu biologicznego tych owadów, ich największej aktywności, oraz ochrony i minimalizowania skutków ubocznych w stosunku do owadów pożytecznych np.pszczół, trzmieli itp.. Przed zabiegiem odkomarzania należy przykryć, bądź pochować zabawki dla dzieci, nakryć zarybione oczka wodne, usunąć poidła i karmniki dla zwierząt, zamknąć okna i drzwi od budynków.

Odkomarzanie metodą zamgławiania przestrzennego to usługa mająca za zadanie nanoszenie określonych substancji w formie mgły chemicznej. W przypadku zamgławiania wyrzucana kropla preparatu jest zdecydowanie mniejsza i lżejsza niż w przypadku oprysku, co pozwala jej swobodniej unosić się w powietrzu i przedostawać wszędzie tam gdzie jest to pożądane.

Polecamy nasze usługi

Zamgławianie w stosunku do oprysku zdecydowanie lepiej i dokładniej penetruje bujną wilgotną szatę roślinną: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla. Są to idealne miejsca lęgu i rozwoju dla krwiopijnych komarów i meszek. Skuteczność zabiegów odkomarzania jest bardzo wysoka, jednakże zalecamy objęcie czynnościami jak największego obszaru. Gwarantujemy bezpieczeństwo, skuteczność, umiarkowane ceny.

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
20 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33; 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl