Architektura ogrodowa

Montaż i dobór architektury ogrodowej w Szczecinie

Mała architektura ogrodowa pełni funkcje nie tylko ozdobną (dekoracyjną), ale także praktyczną. Umożliwia fantastyczny wypoczynek na łonie natury, a także organizację przyjęć czy imprez na świeżym powietrzu oraz spędzanie relaksującego czasu poza domem. Taką formę wypoczynku zapewniają między innymi altany, tarasy czy kąciki grillowe. Zagospodarowanie przydomowej przestrzeni w wymarzony sposób może być różne. Jest wiele możliwości i rozwiązań, aby uchronić się przed deszczem czy upalnym słońcem.

Ogrodnictwo Szczecin 0001
Ogrodnictwo Zielinski Szczecin 0001
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0003
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0017

Firma Usługi ogrodnicze wychodzi z propozycją i szeroką ofertą niezwykłej gamy usług i produktów. Zajmujemy się montażem małej architektury ogrodowej. Na życzenie Klientów wykonujemy prace w oparciu o zagospodarowanie terenu wokół domu. Planujemy i projektujemy przestrzeń w przydomowym ogródku, a szczególne miejsce w naszej kompleksowej ofercie zajmują prace ogrodniczo – stolarskie w zakresie projektów i montażu architektury do ogrodu takiej jak:

Altany

Wiaty

Domki ogrodowe

Fontanny

Kaskady

Oczka wodne

Ogrodzenia

Trejaże

Domki narzędziowe

Doświadczenie w pracach ogrodniczych i działanie na rynku od kilkudziesięciu lat pozwala naszej firmie na stworzenie wyjątkowych realizacji małej architektury ogrodowej. Materiały, z którego wykonujemy nasze projekty są najlepszej jakości. Nasze przedsięwzięcia w dużej mierze zależą od upodobań i wizji Klientów.

Aby spełnić oczekiwania naszych Usługobiorców staramy się być na czasie z aktualnymi trendami związanymi z architekturą ogrodową. Nasze usługi mają na celu poprawić wygląd i funkcjonalność w ogrodach. Dzięki naszym umiejętnościom i zaangażowaniu w prace nasi Klienci mogą cieszyć się estetycznym ogrodem, w którym można wypoczywać lub relaksować się po całym ciężkim dniu. Jeśli nasi Zleceniodawcy nie mają pomysłu na zagospodarowanie przydomowej przestrzeni służymy fachowym doradztwem i pomocą.

Montaż architektury ogrodowej - profesjonalne zaplecze sprzętowe

Firma Usługi ogrodnicze dokłada wszelkich starań, aby urzeczywistnić realizacje według oczekiwań Klientów. Dopasowujemy się do potrzeb, a kreatywność i nasze umiejętności mają na celu perfekcyjne i solidne wykonywanie naszych zleceń. Usługi świadczymy dla Klientów Indywidualnych, a także dla Instytucji i różnego rodzaju firm. Działamy od 1998 roku na terenie Szczecina i jego pobliskich miejscowości. Wszystkie zadania wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi i profesjonalnego sprzętu.

Ogród to przestrzeń, która ma być przyjazna, niezwykle kojąca i piękna. Dlatego wszelkie zadania wykonujemy zawsze od początku do końca z uwzględnieniem wskazówek i wytycznych naszych Zleceniodawców dopasowując się także do stylistyki danego miejsca. Prezentujemy i realizujemy projekty na wysokim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Altany i domki drewniane to konstrukcje, które pozwolą na oderwanie się od codziennych spraw i problemów. Stają się one często zakątkiem ciszy i prawdziwą ostoją. Można spędzać w nich czas korzystając z przyjemnych chwil zarówno w samotności jak i w gronie najbliższych osób.

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl