Zakładanie ogrodów

Profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów w Szczecinie

Usługi ogrodnicze to firma z ogromnym doświadczeniem, która od lat zajmuje się kompleksowym zakładaniem ogrodów na terenie Szczecina i okolic. Nasze umiejętności i kwalifikacje pozwalają nam w zupełności spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów. Działamy od podstaw i dokonujemy wszelkich starań, aby dane projekty i realizacje wymarzonych wizji naszych Zleceniodawców odbyły się wedle życzeń i potrzeb. Przez lata naszej pracy zdążyliśmy zaczerpnąć mnóstwo wiedzy i doświadczenia, aby dawać przyjemność poprzez tworzenie wyjątkowych realizacji i przywracać blask ogrodom już istniejącym.

Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0003
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Gryfino 0002
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Gryfino 0005
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Atlantycka 0011

Przy projektowaniu i zakładaniu ogrodów nasza działalność Usługi ogrodnicze wykorzystuje sprawdzone produkty tylko i wyłącznie renomowanych firm i urządzeń najwyższej jakości. Nasze zlecenia staramy się świadczyć w możliwie jak najszybszym czasie spełniając oczekiwania Klientów pod względem czasowym i finansowym. Oferta naszych profesjonalnych usług skierowana jest do mieszkańców Szczecina i okolic. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów Indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju firm. Każdy człowiek jest inny i tak samo jest z ogrodem. Każdy ma swój urok i niepowtarzalny charakter. Angażując się w nasze realizacje dokonujemy optymalnych i właściwych rozwiązań.

Kompleksowe rozwiązania i realizacje ogrodowe na najwyższym poziomie

Nasza firma Usługi ogrodnicze Zbigniew Zieliński charakteryzuje się nie tylko profesjonalnym podejściem, niesamowitym zaangażowaniem, zamiłowaniem do roślin i świetnymi umiejętnościami nabytymi w ciągu lat, ale także fachowym podejściem do prac i masą pomysłów, które gotowi jesteśmy przenosić do rzeczywistości. Naszymi zaletami są kreatywność i elastyczność. Wykonujemy projekty i zakładamy ogrody w różnych stylach, takich jak: tradycyjny, nowoczesny, angielski. Na wszystkich etapach  projektowania i wykonawstwa służymy pomocą w każdym aspekcie. Dobieramy roślinność i nasadzenia w taki sposób, aby ogród przez długie lata cieszył się określoną stylistyką.

Dzięki naszym zdolnościom i umiejętnościom, a także wysokiej klasy sprzętowi potrafimy wiernie odzwierciedlić plan ogrodu i przenieść go na dany teren. Ze szczególną dokładnością zajmujemy się także:

Pielęgnacją ogrodów

Zakładaniem trawników

Pielęgnacją zieleni

Nasadzeniem w ogródkach

Systemami automatycznegho nawadniania

Architekturą ogrodową

Wywozem odpadów eko

Wycinką drzew i krzewów

Pielęgnacją zieleni i przestrzeni publicznej

Drenażem i odwodnieniem ogrodów

Nasz dobrany zespół ogrodników z wykształcenia i zainteresowania nawiązuje współpracę ze sprawdzonymi i profesjonalnymi dostawcami oraz producentami systemów oświetlenia, nawadniania i całej malej architektury. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, która wciąż dynamicznie się rozwija stosując coraz to nowsze i bardziej innowacyjne pomysły. Bazujemy na naszym dobrym wykształceniu wykonując kompleksowo liczne zlecenia w oparciu o zakładanie ogrodów i tworzenie wymarzonych projektów. Nasz szeroki zakres usług kierowany jest do osób prywatnych, a także instytucji i firm.

Specjalistyczna wiedza i fachowe podejście do zakładania ogrodów

W dzisiejszym świecie nie każdy ma wystarczającą ilość czasu, aby samemu uporać się ze swoim wyobrażeniem i wizją wymarzonego, pięknego ogrodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dysponując odpowiednim sprzętem wykonujemy zlecenia na najwyższym poziomie! Zawsze stawiamy na prostotę, elegancję, a przede wszystkim na funkcjonalność. Dlatego, też w oparciu o rozmowy z naszymi Zleceniodawcami, a także bazując na doświadczeniu nadajemy otoczeniu wspaniały charakter zmieniając krajobraz wokół domu, firmy czy też w przestrzeni publicznej.

Nasza ogromna znajomość sztuki ogrodowej oraz zamiłowanie do tego niezwykle ciekawego zawodu jakim jest ogrodnictwo powoduje, że nasze prace wykonywane są solidnie, estetycznie i profesjonalnie. Materiał szkółkarski, który wprowadzamy do naszych ogrodów cechuje się najwyższą jakością i pochodzi tylko od sprawdzonych dostawców. Wszystkich zainteresowanych i tych, którzy pragną założyć piękny ogród zapraszamy do zapoznania się naszą bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl