Przycinanie drzew owocowych

Najwyższa dbałość i dobór drzewek owocowych do ogrodów

Odpowiednie przycinanie drzewek owocowych decyduje o urodzaju i obfitych plonach i jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Systematyczna dbałość i przycinanie drzewek owocowych powoduje, że dają one coraz więcej owoców, a te z kolei są coraz smaczniejsze i lepiej wybarwione.

Ogrodnictwo Zielinski Szczecin 0001
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0018
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0019
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0020

Firma Usługi ogrodnicze w Szczecinie zajmuje się profesjonalną opieką nad drzewkami owocowymi. Rewitalizacja starych sadów należy do specjalności naszej wykwalifikowanej kadry, która działa na rynku zachodniopomorskim już od 1998 roku. Z ogromną precyzją i dbałością o każdy element podchodzimy do wykonywania zleceń. Służymy pomocą, doradztwem, a także fachowo zajmujemy się zakładaniem nowych sadów. Nasze zabiegi interwencyjne i pielęgnacyjne w oparciu o przycinanie drzewek owocowych polegają na:

Cięciach odnawiających

Cięciach odmładzających

Cięciach formujących

Cięciach sanitarnych

Cięciach winorośli

Opryskach (zabiegi ochronne dla roślin)

Prześwietleniach

Sadzeniu nowych drzewek i krzewów owocowych

Przycinanie drzewek wiąże się ściśle z szeroko pojętą sztuką ogrodniczą i może przynieść więcej pożytku jak szkód. Warto te zadanie zlecić prawdziwym ogrodnikom, którzy we właściwy i profesjonalny sposób zaopiekują się drzewkami i ich owocami.

Okresowe i całoroczne przycinanie drzew owocowych w Szczecinie

Jabłonie, śliwy, grusze, wiśnie, czereśnie – każde z tych drzewek wymaga odpowiedniej pielęgnacji i dbałości o regularny kształt korony czy też pędy. Każde także wymaga właściwej ochrony i warunków klimatycznych. Tylko z naszą firmą Usługi ogrodnicze wszelkiego rodzaju schematy postępowania z drzewkami i krzewami owocowymi bywa niezwykle łatwe. Zapewnimy zdrowy wzrost roślin i obfite owoce w Państwa sadach. Eliminujemy niepożądane gałęzie, które zakłócają rozwój drzew i zaburzają cały proces dostarczania plonów.

Do usunięcia grubszych gałęzi czy tez konarów używamy profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Dysponujemy także podnośnikiem koszowym, który ułatwia nam dostanie się do najdalszych zakamarków drzew. Oferujemy stałą i okresową pielęgnację ogrodów, trawników, drzewek owocowych. Prace sezonowe wykonywane przez prawdziwych fachowców z zamiłowaniem do roślin wykonywane są uczciwe i solidnie. Jednocześnie oferujemy kompleksowe prace w ogrodach i przycinanie żywopłotów, krzewów i drzew owocowych. Pracujemy profesjonalnymi narzędziami takimi jak sekatory, piłki, długie nożyce.

Precyzyjna technika cięcia drzew i krzewów owocowych w zachodniopomorskim

W zależności od danego gatunku drzew i krzewów zalecana jest odpowiednia forma cięcia, termin, a także wpływ warunków atmosferycznych. Miejsca ran po cięciu konarów zabezpieczamy odpowiednimi preparatami. Udzielamy wszelkich niezbędnych porad i wskazówek dotyczących pielęgnacji krzewów i drzewek owocowych. Posmarowanie ran odpowiednimi maściami przyśpiesza ich gojenie, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób bakteryjnych i grzybowych.

Wycinki drzew i krzewów wykonujemy na zlecenia Klientów Indywidualnych jak i różnych firm oraz instytucji. Zależy nam ogromnie na zadowoleniu naszych Usługobiorców, dlatego też do wszelkich zadań podchodzimy z najwyższą precyzją i dbałością. Posiadamy uprawnienia wysokościowe, a nasz sprzęt, którym posługujemy się przy wykonywaniu zleceń bywa niezawodny i profesjonalny! Dobrany zespół ogrodników z wyksztalcenia i zamiłowania znajdą Państwo tylko w firmie Usługi ogrodnicze  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl