Wycinka drzew i krzewów

Kompleksowe wycinanie drzew i krzewów w Szczecinie

Drzewa i krzewy potrzebują szczególnej troski i właściwej pielęgnacji. Dlatego warto wiedzieć, że przystępując do przycinania  gałęzi albo całkowitego wycięcia drzew należy rozpocząć prace od właściwej oceny sytuacji, stopnia trudności i ryzyka. Nie każde drzewo można usunąć. Przy niektórych wycinkach potrzebne jest pozwolenie. Nabierając z upływem czasu doświadczenia, odpowiednich kwalifikacji oraz niezbędnych umiejętności rozwijamy swoją działalność o coraz to nowsze i bardziej nowoczesne metody i świadczone usługi.

Wycinka Drzew Szczecin 0002
Wycinka Drzew Szczecin 0003
Wycinka Drzew Szczecin 0005
Wycinka Drzew Szczecin 0010

Profesjonaliści i specjaliści z zamiłowaniem do pielęgnacji roślin i zieleni prowadzą kompleksowe usługi z zakresu wycinki drzew i krzewów na terenie Szczecina i pobliskich miejscowości. Usługi ogrodnicze to działalność prowadzona już od kilkudziesięciu lat z ogromną pasją do ogrodów i dbałością o tereny zielone w miejskiej przestrzeni publicznej czy też przydomowych ogródkach. Wykonujemy profesjonalne usługi dla Klientów indywidulanych i podmiotów gospodarczych w oparciu o:

Ścinanie gałęzi

Redukcję koron

Skracanie drzew

Formowanie krzewów

Usuwanie konarów stwarzających zagrożenie

Wywóz drewna i gałęzi z wycinki

Nie tylko sadzimy roślinność, ale sukcesywnie zajmujemy się jej usuwaniem. Wycinka drzew i krzewów świadczona przez naszych pracowników polega na metodzie alpinistycznej oraz przy użyciu podnośnika koszowego, którym dysponujemy. Wiele jest przyczyn i powodów, które powodują konieczne wycięcie drzew czy krzewów. Może to być na przykład całkowite uschnięcie drzewa czy gałęzi, albo pęknięte i uszkodzone gałęzie z powodu silnego wiatru. Czasami także należy wyciąć drzewa podczas planowania budowy czy zagospodarowania terenu osiedlowego budynkami. Często też drzewa ograniczają widoczność i są zagrożeniem dla życia ludzi.

Formowanie krzewów i bezpieczne usuwanie gałęzi drzew

Zapewniamy, że zawadzające gałęzie, chore drzewa czy krzewy usuwamy w sposób całkowicie bezpieczny, a także zgodny z obowiązującymi przepisami. Zlecenia wykonujemy szybko i w umówionych terminach. Prace nasze prowadzimy na ziemi i na wysokościach. Korzystamy z różnych znanych nam technik i metod. Kompleksowa oferta wycinki i zabiegów pielęgnacyjnych w oparciu o drzewa i formowanie krzewów  jest na najwyższym poziomie. Dzięki takim usługom poprawia się nie tylko jakość roślin, ale ich rozwój i kondycja.

Nasza praktyka i doświadczenie pozwalają na poznawanie potrzeb i zdobywanie zaufania dużego grona Klientów. Specjalizując się w wycince drzew i krzewów oraz wszelkiego rodzaju pracach pielęgnacyjnych takich jak przesadzanie roślin, nasadzanie, przycinanie żywopłotów, koszenie trawników, pielęgnacja drzewek owocowych i innych na terenie Szczecina i okolic dostarczamy wiele dobrego w otaczającą nas przyrodę

Wycinka martwych drzew w województwie zachodniopomorskim dzięki naszemu zaangażowaniu i solidnej pracy przebiega efektywnie i skutecznie! W naszym dorobku możemy poszczycić się wycinką drzew przy użyciu podnośnika koszowego o wysokości 46 metrów. Nie ma dla nas zadań trudnych. Wszystkie zadania w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych Zleceniodawców jesteśmy w stanie zrealizować uczciwie i rzetelnie! Praca z uwzględnieniem zasad i restrykcji to nasza specjalność, a wycinka drzew w trudnodostępnych miejscach to zaleta firmy! Sprzęt i narzędzia jakie stosujemy posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl