Zieleń miejska

Pielęgnacja zieleni miejskiej – wysokiej jakości usługi ogrodnicze

Nie od dziś wiadomo, że zieleń ma ogromnie korzystny wpływ na samopoczucie człowieka. Roślinność i obszerne zielone miejsca takie jak trawniki, potrafią zmienić w bardzo szybkim czasie nastrój na zupełnie inny. Coraz częściej w miastach wyodrębnione są miejsca bogate w naturę i roślinność, które pozwalają na wypoczynek i odstresowanie się np: po całym dniu przebywania w pracy. Parki, skwery, trawniki to idealne miejsca na spędzenia relaksującego czasu z rodziną czy też w samotności. Ponadto zieleń jest bardzo ważnym elementem przestrzeni publicznej i poprawia jej wizerunek.

Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0006
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Arkonka 0025
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Kobylanka 0048
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0004

Nasza firma Usługi ogrodnicze zajmuje się profesjonalną pielęgnacją zieleni miejskiej. Zieleń w mieście to wszelkiego rodzaju filtr powietrza, który dobrze wpływa na zdrowie i działa kojąco, z korzyścią dla ludzi. Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej i utrzymaniu terenów prywatnych, a także miejskich staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Wraz ze sprzętem wysokiej jakości wykonujemy wszelkie prace ogrodnicze, a do naszych usług należy:

Kompleksowa dbałość o otoczenie bydynków i firm

Pielęgnacja terenów przy osiedlach mieszkaniowych

Zakładanie trawników z siewu i rolki

Strzyżenie i koszenie osiedlowych trawników

Przycinanie krzewów w miejskich parkach

Nasadzanie krzewów i roślin

Budowa i montaż elementów małej architektury

Dbałość o oświetlenie i nawodnienie

Opryski oraz nawożenie drzew i krzewów

Dużym atutem naszej firmy jest nietypowa otwartość na usługi wykraczające poza ramę standardowej oferty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i nie do zrealizowania! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie ze strony Zleceniodawców!

Naturalne bogactwo miasta – piękna zieleń miejska w Szczecinie

Na zlecenia Klientów i różnych firm przeprowadzamy liczne prace pielęgnacyjne w drzewostanach, dbamy nie tylko o roślinność, ale także o całe otoczenie wokół zajmując się należycie małą architekturą. Zamontowanie elementów niezbędnych do użytku i funkcjonalnego korzystania z zieleni miejskiej to nasza specjalność! Remontujemy alejki parkowe, zagospodarowujemy cały obszar, o ile jest to konieczne!

Wiele prac wykonawczych i robót rozbiórkowych, remontowych jest zlecanych naszej profesjonalnej firmie. Na koncie mamy liczne, udane i funkcjonalne realizacje godne podziwu dające stuprocentowe zadowolenie naszym Zleceniodawcom! Nasz udział w usługach związanych z kształtowaniem i pielęgnacją zieleni przy uliczkach, w parkach czy osiedlach jest niezbędny i bardzo pomocny! Zajmujemy się uporządkowaniem terenu, odchwaszczeniem, a także pracami naprawczymi całej infrastruktury publicznej.

Koszenie trawników i przycinanie drzew w zachodniopomorskim

Do zieleni miejskiej można zaliczyć krzewy, drzewa, rabatki, a także zwyczajne trawniki, które kolorem i zapachem potrafią wywołać radość i zmienić samopoczucie człowieka na zdecydowanie lepsze. Zieleń ma ogromny wpływ i pomaga w wielu aspektach życia. Nie tylko wpływa na poczucie komfortu i estetykę krajobrazu, ale oddziałuje na zdrowie mieszkańców poprawiając ich jakość życia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z różnorodnych usług naszej firmy Usługi ogrodnicze Zbigniew Zieliński w Szczecinie. Utrzymanie czystości na terenach „zielonych”, kompleksowa pielęgnacja roślin i trawników, a także dbałość na wysokim poziomie o miejskie obszary to nasz priorytet! Bogate zaplecze sprzętowe i fachowe podejście do wykonywanych zleceń czyni naszą firmę bezkonkurencyjną w województwie zachodniopomorskim! Realizacje wykonujemy z pasją, a nasze zaangażowanie w pracę przynosi wiele możliwości dając niesamowite efekty! Zapraszamy!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl