Ogrody przydomowe

Stylowe ogrody przydomowe w Szczecinie

Każdy właściciel domku, dysponujący kawałkiem ziemi pragnie zagospodarować tę przestrzeń na piękny ogród, który może pełnić wiele funkcji. Nie każdy jednak ma czas i wiedzę do tego, by stworzyć przydomowy ogródek. Choć wydaje się to zadaniem stosunkowo łatwym, trzeba jednak posiadać odpowiednie wiadomości na temat poszczególnych gatunków roślin, orientować się jaka roślinność w danej glebie najlepiej wzrasta, czego potrzebuje, jak bardzo się rozrasta i jak ją trzeba pielęgnować. Niezbędne są także odpowiednie narzędzia, bez których praca taka jest utrudniona. W związku z tym najlepiej zdać się na usługi profesjonalistów, którzy pomogą stworzyć ogród, odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie, wysłuchają Państwa wytycznych i na ich podstawie wykonają projekt ogrodu, który będzie odzwierciedleniem Waszych oczekiwań. Ważnym aspektem jest położenie terenu, rodzaj ziemi, a także główne przeznaczenie ogrodu.

Ogrodnictwo Szczecin 0009
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0009
Uslugi Ogrodnicze Zielinski 0008
Uslugi Ogrodnicze Zielinski 0010

Możemy wydzielić ogródek warzywny, zasadzić drzewka owocowe, wyodrębnić miejsce do wypoczynku, miejsce zabaw dla dzieci, stworzyć oczko wodne i postawić domek narzędziowy lub altanę. Kompleksowość działań, to atut, który cenią sobie nasi dotychczasowi Klienci. Ogród może być ascetyczny lub wypełniony wieloma gatunkami roślin, wszystko zależy od gustu właściciela, jego zasobów, ale także czasu, jaki może poświęcić na pielęgnację. Bez względu na to, jaki styl ogrodu Państwo wybiorą, my dołożymy starań, aby w najdrobniejszym detalu odpowiadał Waszym wyobrażeniom.

Architektura w ogrodzie przydomowym

Zajmujemy się nie tylko pracami ściśle ogrodniczymi, ale także architekturą ogrodową. Aby ułatwić przemieszczanie się po ogrodzie warto wyznaczyć ścieżki, które mogą przybrać różnorodną formę. Jeśli teren jest nierówny, wykonamy schodki lub podjazdy, umożliwiające dotarcie do każdego zakątka ogrodu. Ozdobne murki i skarpy, pięknie prezentują się w ogrodach o dużej powierzchni, pozostawiając duże pole do popisu dla wyobraźni. Osoby gustujące w stylu minimalistycznym mogą zdecydować się, aby większą część ogrodu zajmował trawnik, a elementem ozdobnym był niewielki skalniak. Dla każdego znajdziemy optymalne rozwiązania. W ramach tworzenia ogrodu wykonujemy:

Tarasy przydomowe

Oczka wodne i skalniaki

Oświetlenie ogrodowe

Ozdobne murki

Ściezki i schody

Domki, altany i meble ogrodowe

Automatyczne nawadnianie

Drenaże i odwodnienia

Dysponujemy dobrze wyposażonym zapleczem, posiadamy narzędzia i urządzenia, które usprawniają naszą pracę. Stawiamy na sprawdzony sprzęt, który nas nie zawiedzie, co przekłada się na naszą terminowość. To co istotne, wybieramy tylko najlepsze gatunki roślin i materiały. Na wyróżnienie zasługuje także grupa wykwalifikowanych ogrodników, posiadająca doświadczenie w zawodzie, oraz charakteryzująca się szeroko rozwiniętym zmysłem estetycznym. Dzięki temu, wszystkie dotychczasowe realizacje, przyniosły zadowolenie naszym Klientom, wiemy że i Ty się nie zawiedziesz. Szukasz wykonawcy ogrodu przydomowego w Szczecinie? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy.

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl