Zieleń w przestrzeni publicznej

Zieleń w przestrzeni miejskiej - projekt i realizacja

Przestrzeń miejska zyskuje na atrakcyjności, staje się bardziej przystępna i miła dla oka, jeśli obcuje z terenami zielonymi. Mogą to być ozdobne gazony, klomby, szpaler drzew, czy krzewów. Jako zawodowi ogrodnicy mamy możliwość zaaranżowania przestrzeni publicznej w elementy zielone w taki sposób, aby całość była spójna i harmonijna. Jest to szczególnie istotne w punktach reprezentacyjnych i kluczowych dla miasta. Dysponujemy niezawodnym sprzętem, który umożliwia nam podjęcie działań na dużym obszarze.

Ogrodnictwo Szczecin 0001
Ogrodnictwo Szczecin 0010
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0010
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0007

Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie ma duże znaczenie, dlatego warto zadbać o teren wokół budynków, np. hoteli, szkół biurowców czy restauracji. Estetyczne otoczenie, przyciągnie Klientów i sprawi, że chętniej będą wracali. Z przyjemnością wykonamy projekt, który zrealizujemy z największą precyzją, wykorzystując najtrwalsze gatunki roślin i drzewek. Zadbamy, aby dzięki naszym usługom ogrodniczym, okolica pięknie się prezentowała. Z naszej oferty mogą korzystać m.in.:

Wspólnoty mieszkaniowe

Zarządający terenami przy budynkach użyteczności publicznej

Zarządający terenami przy budynkach biurowych

Developerzy

Zieleń w otoczeniu z całą pewnością podnosi walory estetyczne okolicy. Warto jednak pamiętać, że to także swoisty filtr powietrza, z którego czerpią wszyscy mieszkańcy. Każda okolica staje się bardziej przyjazna, jeśli obfituje w różnorodną roślinność. Zadbany teren to swego rodzaju wizytówka, dlatego warto pokusić się o skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy kompleksowo podejdą do tematu. Wykonamy dla Państwa projekt, który zrealizujemy wykorzystując najlepsze gatunki roślin.

Zieleń w przestrzeni publicznej w Szczecinie

To co nas wyróżnia, to zaangażowanie z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. Mamy kreatywne pomysły, które z największą przyjemnością wcielimy w życie, możliwie najszybciej i najlepiej. Duże znaczenie ma jakość roślin, ale także znajomość ich potrzeb. Poszczególne gatunki lepiej rosną na nasłonecznionej przestrzeni, inne wolą cieniste miejsca. W przestrzeni publicznej, najlepiej wykorzystać takie gatunki, które nie potrzebują nadmiernej pielęgnacji. Jako ogrodnicy z wykształcenia, ale i zamiłowania, doskonale orientujemy się jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w danym miejscu.

Ogrodnictwo to zajęcie dla osób posiadających zmysł estetyczny. Każdy z naszych pracowników go posiada, dzięki czemu  tak rozplanujemy cały projekt, aby wszystkie jego części tworzyły harmonijny rozkład i współgrały z okoliczną architekturą. Pragniemy zaznaczyć, że nasza oferta, dotyczy nie tylko nasadzeń kwiatów, krzewów czy drzew. Zajmujemy się także kładzeniem nawierzchni, ozdobnych murków oraz wyposażaniem przestrzeni w elementy małej architektury, np. ławki, stojaki na rowery, ozdobne donice, itp.

Klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki i obsługę na najwyższym poziomie. Wszelkie ustalenia dokonywane są przy pierwszym spotkaniu, aby współpraca przebiegała płynnie i bezkonfliktowo. Podejmiemy się wykonania zleceń o różnym stopniu trudności. Projekt i realizacja zagospodarowania zieleni w przestrzeni publicznej w Szczecinie i okolicach może dotyczyć zarówno terenów rozległych, wymagających dużego nakładu pracy, jak i całkiem skromnych. Zajmujemy się także pielęgnacją zieleni w otoczeniu - możliwa długofalowa współpraca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl