Pielęgnacja ogrodów i zieleni

Pielęgnowanie ogrodów w Szczecinie

Każdy ogród, aby mógł cieszyć przez długie lata swoim pięknem, musi być w odpowiedni sposób zadbany i pielęgnowany, Dbając należycie o swój własny zielony zakątek należy zapewnić mu korzystne i prawidłowe warunki, w których będą rozwijać się rośliny, a całość będzie prezentowała się po prostu pięknie. Troskliwa opieka, którą trzeba obdarzyć wszystkie rośliny połączona musi być często z wiedzą praktyczną i teoretyczną zdobywaną na przestrzeni czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy profesjonalne usługi z zakresu pielęgnowania ogrodów i zieleni.

Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0001
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0007
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0002
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Warszewo 0006

Założenie ogrodu to tak naprawdę połowa sukcesu. Druga to właściwe dbanie i pielęgnacja o to, aby utrzymać ten piękny teren żyjący własnym życiem. Każdy ogród, aby mógł raczyć wszystkich swoim urokiem wymaga systematycznego podlewania roślin, przycinania, nasadzania i odchwaszczania. Dbając o komfort naszych Klientów i co najważniejsze o ich cenny czas przygotowaliśmy kompleksową ofertę związaną z pielęgnacją trawników i drzewek w przydomowych ogródkach. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół zadba także o zieleń miejską i w przestrzeni publicznej, jak również o całościową realizację ogrodu począwszy od przygotowania ziemi poprzez montaż różnych systemów takich jak: oświetleniowy i nawadniania, dobór małej architektury, nasadzenie roślinności i założenie trawnika.

Terminowe usługi ogrodnicze – perfekcyjna dbałość o rośliny

Kontaktując się z naszą firmą Usługi ogrodnicze Zbigniew Zieliński mogą być Państwo pewni, że wykonane przez nas projekty i prace zagwarantują spokój i relaks w wymarzonej zielonej przestrzeni. Pełen projekt koncepcyjny, a później wykonawczy odzwierciedli stuprocentowo wyobrażenie Państwa ogrodu. Bazujemy na naszym kilkuletnim doświadczeniu. Aranżujemy teren wedle gustów, wizji i pomysłów Klientów doradzając i interweniując według potrzeb. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególnie uwagę na oczekiwania Klientów. Zakres naszych usług dotyczących pielęgnacji ogrodów i zieleni dotyczy między innymi:

Odchwaszczania (ręcznego i chemicznego)

Przycinania drzew, krzewów i żywopłotów

Koszenia trawników

Nawożenia roślin oraz trawników

Zabezpieczenia roślin przed zimą i szkodnikami

Oprysków

Konserwacji terenów zieleni (porządkowanie, odśnieżanie, jesienne grabienie liści)

Budowy terenów zieleni (kwietniki, systemy nawadniania i ośweitlenia)

Projektowania terenów zieleni

Zakładania i całorocznej pielęgnacji trawników z siewu i z rolki

Całoroczne i okresowe pielęgnowanie zieleni – Usługi ogrodnicze

W naszej firmie zatrudnieni są doświadczeni profesjonaliści, którzy do zleceń podchodzą z pasją i profesjonalizmem. Zlecenia wykonujemy dla Klientów Indywidualnych, ale również dla wszelkiego rodzaju firm i Instytucji. Ze szczególną dbałością i perfekcjonizmem podchodzimy do wykonywania naszych obowiązków. Poza ogrodami przydomowymi nasza firma Usługi ogrodnicze rzetelnie zajmuje się projektowaniem krajobrazu ogrodów i tworzeniem zieleni w przestrzeni publicznej.

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na świadczenie kompleksowych usług, które jednocześnie są receptą na nasz sukces, a dla Państwa są znakomitym przepisem na wymarzony, piękny ogród. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a znajdziemy właściwe i idealne rozwiązania dla każdego kto pragnie mieć wymarzone miejsce na relaks i wypoczynek. Z naszej strony zapewniamy rzetelne i uczciwe wykonywanie usług oraz wszelkie możliwe materiały wraz ze sprzętem wysokiej jakości. Całoroczna dbałość o rośliny i atrakcyjne ceny to atut naszej firmy, która działa na terenie Szczecina i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szerokim wachlarzem naszej oferty.

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl