Roboty koszące

Sprzedaż automatycznych robotów koszących w Szczecinie

Użytkownicy ogrodu doskonale zdają sobie sprawę, że relaks w pięknych okolicznościach przyrody to jedno, a praca w ogrodzie to drugie. Pół biedy, jeśli kogoś dłubanie w ogródku cieszy i sprawia przyjemność, gorzej gdy ma się do tego rodzaju prac awersję. Jedną z nielubianych czynności jest koszenie trawnika, bez względu na jego obszar zawsze pojawi się jakiś „ale”. Duży kosi się łatwiej, ale wiąże się z dużym nakładem pracy, na skoszenie mniejszego trawnika teoretycznie trzeba mniej czasu, ale wymaga większej precyzji. Jednakże mamy rozwiązanie tego problemu!

Roboty Koszace 01
Roboty Koszace 02
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Arkonka 0031
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Warszewo 0021

Firma Usługi Ogrodnicze Szczecin uruchomiła sprzedaż automatycznych robotów koszących. Służymy doradztwem w kwestii doboru najlepszego modelu, maksymalnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zalety robota koszącego:

Duża oszczędność czasu i energii

Dokładnie skoszony trawnik

Możliwość pracy w każdych warunkach

Możliwość dopasowania pracy do wielkości i rodzaju trawnika

Cicha praca automatu

Możliwość zaprogramowania czasu pracy i długości trawy

Automatyczne kosiarka to bez wątpienia dobra inwestycja. Pozwala na dużą swobodę i oszczędność czasu. To na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że koszenie może odbywać się bez nadzoru osób, w każdych warunkach atmosferycznych, również podczas opadów. Nie trzeba się także martwić, że kosiarka nie poradzi sobie na nierównym terenie, w sytuacji gdy natrafi na jakąkolwiek przeszkodę zmieni kierunek jazdy. Pełna automatyka sprawia, że kosiarka „wie” kiedy akumulator jest na wyczerpaniu, w razie potrzeby podjeżdża do stacji ładującej, aby po naładowaniu wrócić do pracy. Warto zaznaczyć, że odgłosy wydawane przez kosiarkę są ciche i nie kłopotliwe dla osób w otoczeniu.

Instalacja stacji ładującej i ułożenie przewodów

Zakup kosiarki automatycznej, to pierwszy krok, trzeba jeszcze przygotować dla niej miejsce pracy. Oferujemy usługę montażu stacji ładującej, która jest zasadniczym elementem, umożliwiającym sprawne funkcjonowanie urządzenia. Ponadto konieczne jest ułożenie przewodu ograniczającego, którego rola polega na wydzieleniu pola stanowiącego obszar pracy dla kosiarki. Tym sposobem kosiarka nie wjedzie w miejsca nie pożądane.  Kosiarki wyposażone są w panel kontrolny, za pomocą którego można zaprogramować czas pracy, wysokość koszenia czy różne zabezpieczenia.

Posiadamy w sprzedaży roboty koszące o zróżnicowanych parametrach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Mamy profesjonalne podejście, dlatego służymy fachowym doradztwem i pomocą. Wszystkich zainteresowanych zakupem robota koszącego w Szczecinie motywujemy do kontaktu, każdy posiadacz takiego sprzętu z pewnością będzie zadowolony z zaoszczędzonego czasu i idealnie równej trawy w ogrodzie :)

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl