Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów w Szczecinie - dopasowane do potrzeb i oczekiwań

Ogród to miejsce, które powinno charakteryzować się nienaganną estetyką, wszak w dużej mierze służy relaksowi i odpoczynkowi. Usługi Ogrodnicze w Szczecinie świadczymy od 1998 roku, możemy więc pochwalić się długoletnim doświadczeniem, które pozwala nam dopasować ofertę do potrzeb potencjalnych Klientów.

Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0003
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0005
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Atlantycka 0006
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Atlantycka 0008

Tworzenie ogrodu to proces, który bezwzględnie powinno rozpocząć się od wykreowania projektu, co przekłada się na powstanie harmonijnej całości, zachowującej równowagę pod względem estetycznym i praktycznym. Tworząc projekt ogrodu uwzględniamy:

Potrzeby i oczekiwania Klientów

Powierzchnię ogrodu

Rodzaj gleby

Położenie terenu

Ogród mają użytkować nasi Klienci, więc przede wszystkim wysłuchujemy, jakie są ich potrzeby i oczekiwania. Na początku należy określić jak styl ogrodu preferują: klasyczny, nowoczesny, pustynny, a może wiejski. Możliwości jest nieskończenie wiele, dlatego warto dobrze przemyśleć ostateczny projekt. Trzeba uwzględnić nie tylko roślinność jaka ma znajdować się w ogrodzie, ale także miejsce na wypoczynek, kącik do zabaw dla dzieci, punkt do przechowywania narzędzi i wiele innych… Należy  rozplanować ścieżki, oświetlenie, architekturę… Warto uwzględnić wcześniejszy montaż systemu drenażowego, co w perspektywie może okazać się bardzo dobrym pomysłem.

Jeśli użytkownik ogrodu uwielbia kwiaty i prace ogrodowe, a ponadto chce posiadać własny warzywnik, to może zdecydować się na styl wiejski. Natomiast wielbiciele ascetycznych rozwiązań i oczekujący powstania ogrodu nie wymagającego nadmiernej pielęgnacji, powinni zdecydować się na styl pustynny lub nowoczesny. Nasze głowy są pełne pomysłów, więc z całą pewnością stworzymy projekt, który będzie odzwierciedleniem Państwa marzeń i wyobrażeń.

Projektowanie i realizacja ogrodów - kompleksowa oferta usług

Firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Szeroka wiedza w zakresie ogrodnictwa, sprawia, że usługi jakie realizujemy są na wysokim poziomie. W razie potrzeby, nawiązujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb Zleceniodawców. Posiadamy kompleksowo wyposażone zaplecze techniczne, dzięki czemu powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie i terminowo, a urządzenia i materiały, które wykorzystujemy w pracy pozyskujemy od sprawdzonych dostawców.

Projektowanie ogrodów, które potem wcielamy w życie to nasza pasja, którą realizujemy z entuzjazmem. Zadowolenie dotychczasowych Klientów, utwierdza nas w przekonaniu, że swoją pracę wykonujemy naprawdę dobrze i warto ją kontynuować. Jeśli chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie projekt ogrodu, który w efekcie końcowym będzie odzwierciedleniem Twoich marzeń, skontaktuj się z naszą firmą. Pragniemy zaznaczyć, że nasze usługi świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm - Z największą przyjemnością podejmiemy się kolejnych wyzwań. Podejmiemy się nie zleceń wymagających dużego zaangażowania. Projekty i usługi ogrodnicze wykonujemy w Szczecinie i okolicach.

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl