Nasadzenia w ogrodzie

Kompleksowe nasadzenia drzew w ogrodach

Drzewa odgrywają bardzo ważną rolę w każdym ogrodzie. W znacznym stopniu poprawiają mikroklimat, stają się doskonałą osłoną dla roślin, a także pełnią funkcję estetyczną będąc prawdziwą ozdobą każdego terenu zaopatrzonego w przyrodę. Dlatego też z ogromną dokładnością trzeba podejść do tego tematu dokładnie planując ich rozłożenie i nasadzenie w ogrodzie czy obok domu mając świadomość, że będzie można się nimi cieszyć przez wiele długich lat. Do wyboru jest wiele gatunków krzewów i drzew, które doskonale zachowują się w naszym klimacie. Jednak trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie drzewa nadają się do danego stylu ogrodowego i otoczenia.

Uslugi Ogrodnicze Szczecin Atlantycka 0002
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Atlantycka 0009
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Kliniska 0008
Ogrodnictwo Szczecin 0004

W dużej mierze nasadzenie drzew zależy od wielu czynników i kryteriów, które należy spełnić! Jednym z ważniejszych jest teren i jego wielkość. Jeśli wolnej przestrzeni nie ma za wiele należy zrezygnować z sadzenia wielkich drzew. Do małych ogródków doskonale będą nadawać się sosny, odmiany wiśni, brzozy brodawkowate, a także cieszące się coraz większą popularnością drzewa owocowe.

Bogata oferta nasadzenia drzew i roślin w ogrodach

Nasza firma Usługi ogrodnicze istniejąca na rynku już od 1998 roku zajmuje się profesjonalnym planowaniem, projektowaniem i nasadzaniem roślin w ogródkach przydomowych i innych. Z dbałością o każdy element i szczegół wykonujemy prace potrzebne i niezbędne takie jak nasadzenia roślinności i inne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań służymy fachowym doradztwem, a usługi jakie wykonujemy to:

Nasadzenie drzew i krzewów

Nasadzenie drzew iglastych, liściastych i owocowych

Nasadzenie roślinności, kwiatów i innych

Lokalizacja danego drzewa to kolejny istotny aspekt, nad którym trzeba się zastanowić, a z którym nasza firma Usługi ogrodnicze doskonale sobie poradzi. Ze względu na spore doświadczenie w branży ogrodowej doskonale wiemy w jakiej odległości od budynku sadzić drzewa, aby nie były one powodem do uszkodzenia budynku czy fundamentu domu, albo co gorsza instalacji elektrycznej mogącej znajdować się w pobliżu. W zależności od danej pory roku drzewa spełniają określoną funkcję. Latem konary drzew i liście osłaniają i chronią przed słońcem, natomiast zimą czy też późną jesienią przepuszczają ciepło przez gałęzie i dogrzewają.

Profesjonalne usługi z zapleczem sprzętowym od najlepszych producentów

Usługi ogrodnicze to działalność, która przygotowuje nowatorskie projekty, spełnia oczekiwania Klientów dając im powody do stuprocentowej satysfakcji czy zadowolenia, a także w idealny sposób aranżuje dowolne tereny z uwzględnieniem wszelkich norm opartych na bezpieczeństwie i właściwych zasadach. Dzięki naszej wiedzy, ogromnej praktyce i zawodowemu przygotowaniu podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Działamy na terenie Szczecina i okolic dokonując realizacji  na miarę swoich możliwości.

Odpowiednio dopasowujemy zakres obowiązków i zadań do warunków atmosferycznych oraz potrzeb naszych Klientów. Czasami wydawałoby się proste rzeczy wymagają właściwego planu i podejścia oraz odpowiednich umiejętności. Zlecając nam prace ogrodowe i nasadzanie roślin oraz drzew mogą Państwo liczyć na profesjonalizm z naszej strony. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i szybkie wykonywanie zleceń. Przed wykonaniem pielęgnacji i nasadzenia dokładnie czyścimy cały obszar. Polecamy i zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl