Systemy automatycznego nawadniania

Skuteczne systemy nawadniania w Szczecinie do każdego ogrodu

System nawadniający to jeden z elementów ogródka, o który warto się postarać. Nie tylko potrafi zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, ale ma doskonały wpływ na rozwój roślin i zieleni. Dzięki zastosowaniu urządzeń proponowanych przez naszych wykwalifikowanych pasjonatów ogrodów i miłośników przyrody jesteśmy przekonani, że uzyskają Państwo stuprocentowe zadowolenie z polecanych przez nas produktów oraz naszych usług. Nasze systemy mogą być w dowolny sposób konfigurowane i użytkowane.

Ogrodnictwo Szczecin 0023
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0004
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0030
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Warszewo 0011

Firma Usługi ogrodnicze nieustannie cieszy się uznaniem w branży. Od 1998 roku dostarczamy i aranżujemy ogrody w odpowiednie komponenty pozwalające na stwarzanie niezawodnych systemów automatycznego nawadniania do przydomowych ogródków i trawników w województwie zachodniopomorskim. Instalacja zraszaczy w ogrodach jest niezwykle potrzebna, gdyż pełni funkcję nawadniania roślin i trawnika. Odpowiednio zaprogramowane systemy w najbardziej właściwych porach zapewniają prawidłowy rozwój zieleni. Korzyści płynące z zainstalowania systemu automatycznego nawadniania przez naszą firmę to przede wszystkim:

Oszczędność czasu (nie trzeba podlewać ręcznie roślin i trawnika)

Atrakcyjność (systemy ładnie się prezentują w przydomowych ogródkach)

Oszczędność finansowa (automatyczne nawadnianie umożliwia kontrolę nad zużyciem wody)

Lepsza wydajność i skuteczność (ekologiczne podlewanie wody)

Nasza działalność poleca niezawodną instalację systemów nawadniania, które dopasowujemy do potrzeb Klienta i całego jego ogrodu. Realizujemy optymalne rozwiązania sprawdzające się w każdej sytuacji i w każdych możliwych warunkach. Przystępując do wykonania zleceń i montażu systemu nawadniającego staramy się dokładnie zbadać teren i zapoznać się z jego rozplanowaniem. Starannie dobieramy miejsca, w którym umieszczamy zraszacze, a następnie wyznaczamy ich zasięg oraz obszar.

Z pewnością systemy automatycznego nawadniania to bardzo praktyczne rozwiązanie, a instalacja ich przez naszą firmę zapewnia wygodę. Specjaliści z branży ogrodowej służą kompleksową obsługą inwestycji od małych ogródków po wielkie i wymagające tereny przemysłowe i sportowe. Współpracując głównie z dostawcami produktów do nawadniania oferujemy profesjonalną sprzedaż części zamiennych oraz kompletnych instalacji systemów nawadniających.

Funkcjonalne rozwiązania i ekonomiczne nawadnianie roślin

Zainstalowanie automatycznego systemu nawadniania w ogródku pozwala na zachowanie idealnych warunków dla wymagających systematycznego podlewania roślin. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy teren wymaga indywidualnego podejścia, a co za tym idzie własnego projektu i oceny możliwości zapewniamy instalację i montaż zraszaczy, nietypowych instalacji nawadniania oraz montaż i dystrybucję sterowników do automatycznego nawadniania na różnych terenach.

Cechuje nas duża elastyczność i w zupełności dopasowujemy się do oczekiwań oraz potrzeb Klientów. Na wykonywanie naszych usług dajemy gwarancję. Kompleksowe zagospodarowanie trawnika wraz z nawodnieniem należy do specjalności naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, do której wprowadzamy wyłącznie materiały najlepszej klasy. Oferujemy systemy automatycznego nawadniania Rain Bird, Nelson i inne.  Zainstalowane systemy nawadniania przez naszą firmę umożliwiają podlewanie rabatek, trawnika, żywopłotów i drzewek owocowych. Cieszymy się ogromnym doświadczeniem w tym temacie! Zachęcamy wszystkich do współpracy!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl