Trawniki z rolki

Trawniki z rolki w Szczecinie – zakładanie i strzyżenie

Trawnik jest bardzo ważnym elementem w przestrzeni publicznej i przydomowej. Stanowi on podstawową bazę terenu i zajmują większą część powierzchni. Odpowiednio pielęgnowany może stać się ozdobą, ale także znakomitym miejscem przeznaczonym do zabaw dla dzieci. Pełni dwie bardzo ważne funkcje, takie jak: estetyczna i rekreacyjna. Jest integralną częścią ogrodu, dlatego tak bardzo istotne jest, aby był jak najbardziej wypielęgnowany i zadbany. Trawniki z rolek są coraz bardziej popularne w Polsce i coraz więcej osób marzy, o takim sposobie założenia trawnika w swoim ogrodzie.

Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0016
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0017
Uslugi Ogrodnicze Szczecin 0020
Uslugi Ogrodnicze Szczecin Warszewo 0004

Fakt ten wcale nas nie dziwi, gdyż trawa z rolki ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim jest idealną alternatywą dla osób, które pragną mieć natychmiastowy efekt zielonej trawy i nie chcą czekać na uprawę (w przypadku trawnika tradycyjnego – z siewu). Kolejnym atutem trawnika z rolki jest to, że po założeniu go w ogrodzie można uzyskać efekt wyrównanej powierzchni pozbawionej chwastów i innych zanieczyszczeń. Jednak najistotniejszym powodem korzystania z takiego sposobu jest uzyskanie korzyści pod postacią finansową, a także niezwykła oszczędność czasu. Zalety darni z rolek to:

Niesamowicie szybki efekt

Trawa idealna na tereny pod dużym kątem nachylenia

Trawa gotowa do użytkowania po około 2 tygodniach od jej nałożenia

Dbałość o ekologię

Odporność na szkodniki, uszkodzenia i choroby

Jednolite jej zagęszczenie i kolor

Duże możliwości regeneracji

Łatwość ukorzenienia na każdym nowym podłożu

Trawniki z rolek od najlepszych producentów

Usługi ogrodnicze istnieją od 1998 roku. Przez ten czas wciąż rozwijajmy i wzbogacamy swoją ofertę o coraz to nowsze metody, technologię i sposoby zakładania, jak również pielęgnowania ogrodów i zakładania trawników. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do odbiorców indywidualnych, ale także różnego rodzaju firm i instytucji, które potrzebują idealnych zielonych podłoży np. na boiskach, w parkach i placach. Soczyście zielony i odpowiednio zadbany trawnik jest marzeniem każdego posiadacza ogrodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy zakładanie w pełni zdrowych i zielonych trawników z rolek sprowadzanych od najlepszych producentów. Trawniki tego rodzaju można zakładać przez cały rok. Profesjonalnie, w mgnieniu oka i w ciągu jednego dnia podejmiemy się tej jakże istotnej usługi. Służymy fachowym doradztwem i udzielamy szczegółowych porad na temat pielęgnacji i eksploatacji darni, która idealnie komponuje się z otoczeniem nadając jej charakter zdobniczy, jak i również rekreacyjny. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie pozwala nam na dobór najlepszych mieszanek traw i odpowiednich nawozów. A nasz sprzęt, którym dysponujemy pozwala na wykonywanie prac w wyznaczonych terminach i z niezwykłą dbałością o każdy detal.

Kompleksowa dbałość o trawniki z firmą Usługi ogrodnicze

Dzięki ścisłej współpracy z producentami renomowanych firm sprowadzamy produkty najwyższej jakości. Staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym Zleceniodawcom opierając się na pracy i coraz bardziej innowacyjnych metodach. Unikalna technologia, precyzja i obowiązkowość, a także wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze produkty czynią naszą firmę perfekcyjną i zaufaną.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych i poszukujących idealnych podłoży do ogrodów. Trawniki z rolek zakupione i założone przez nas zapewnią wysoki standard i zadowolenie naszych Klientów. Nieustanny rozwój i poszerzanie naszej wiedzy w zakresie traw i sposobów ich zakładania czynią nas coraz lepszymi. W ekspresowym tempie założymy trawę z rolki i przedstawimy dokładny instruktaż ze wskazówkami jej użytkowania, aby jak najdłużej nasi odbiorcy mogli cieszyć się pięknym, zielonym trawnikiem.

Jeśli marzą Państwo o pięknym zielonym dywanie tuż za swoim domem i poszukują natychmiastowego efektu zachęcamy do skorzystania z rozwiązań naszej firmy Usługi ogrodnicze Zbigniew Zieliński w Szczecinie. Zapewniamy perfekcję, terminowe wykonywanie zleceń i profesjonalizm w każdym calu!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl