UWAGA!

ODPADY EKO WYWOZIMY TYLKO I WYŁĄCZNIE PODCZAS WYKONYWANIA USŁUGI!eco

Wywóz odpadów eko

Profesjonalny wywóz odpadów eko po wykonaniu prac

Usługi ogrodnicze Zieliński to firma, której zadania opierają się na satysfakcji i zadowoleniu naszych Klientów. Priorytetem i kluczem do sukcesu jest dbałość o ogrody i wykonywanie realizacji w oparciu o wytyczne oraz wskazówki naszych Zleceniodawców. Na wskutek świadczonych przez nas zleceń tj. pielęgnacji przydomowej lub miejskiej, przycinania krzewów i drzew czy też innych prac ogrodowych często powstają liczne odpady, które później zalegają na terenach zielonych psując im całkowicie wizerunek. Bez obaw! Z naszą firmą wygląda to zupełnie inaczej.

Wycinka Drzew Szczecin 0001
Wycinka Drzew Szczecin 0002
Wycinka Drzew Szczecin 0004
Wycinka Drzew Szczecin 0005

Zajmujemy się specjalistycznym wywozem odpadów eko i innych powstałych w wyniku naszych prac. Usługi te wykonujemy dzięki sprzętowi i wysokiej jakości narzędziom. Działamy szybko, dokładnie i terminowo! Poza kompleksowymi usługami dotyczącymi pielęgnowania roślinności, zieleni i montażu małej architektury ogrodowej porządkujemy teren z dokładną starannością. O każdej porze roku istnieje zapotrzebowanie na sprzątanie. Do głównych zadań naszej firmy - Zbigniew Zieliński Usługi Ogrodnicze należą:

Wywóz odpadów eko powstałych w wyniku przycinania gałęzi i krzewów przez naszą firmę

Wywóz nieczystości, które nagromadzone zostały przez naszą ekipę

Wywóz gruzu i innych rzeczy powstałych w wyniku wykonywania przez nas usług

Na rynku istniejemy od 1998 roku. Na przełomie tych lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która jest niezbędna do jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prace wykonywane przez naszą firmę opierają się na zasadach i zgodne są z przepisami obowiązującymi na terenie Szczecina. Wywóz odpadów eko kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do różnych instytucji oraz firm dla których wykonywaliśmy w danym czasie zlecenia.

Wywóz odpadów eko w Szczecinie przy użyciu nowoczesnych maszyn

Sukcesywnie i rzetelnie porządkujemy tereny zielone, ogródki przydomowe oraz parki. W całości możemy pozbyć się zalegającego balastu niepotrzebnych odpadów powstałych w wyniku świadczonych przez nas usług. Nie muszą już Państwo zatrudniać kilku niezależnych ekip na poszczególne etapy prac. Nasz doświadczony zespół fachowców poradzi sobie doskonale z każdym zadaniem i podejmie się każdego wyzwania. Oferujemy korzystne ceny i należyte wykonanie zadań. Dysponujemy kontenerami i specjalnymi pojemnikami, w których wywożone są nasze odpady.

Jeśli poszukują Państwo firmy, dla której nie ma rzeczy nie do zrealizowania, uczciwej, sumiennej i właściwie wykonującej usługi zapraszamy do kontaktu! Wywóz, rozdrabnianie gałęzi i czyszczenie terenów zielonych (zieleni miejskiej i osiedlowej), a także przycinanie drzew, żywopłotów i krzewów to nasza specjalność! Nowoczesne zaplecze techniczne jest gwarancją naszego niezawodnego działania!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
25 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33/36, 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl