Wywóz odpadów eko

Profesjonalne usuwanie gałęzi, grabienie liści i wywożenie odpadów

Usługi ogrodnicze to firma, której zadania opierają się na satysfakcji i zadowoleniu Klientów. Naszym priorytetem i kluczem do sukcesu jest dbałość o ogrody i wykonywanie realizacji w oparciu o wytyczne i wskazówki naszych Zleceniodawców. Wywóz odpadów eko, gruzu i nieczystości wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu i fachowych narzędzi, dzięki którym możemy zapewnić wykonanie najbardziej nietypowych zleceń.  Działamy szybko i terminowo! Doradzamy również w zakresie postępowania z różnymi odpadami.

Wycinka Drzew Szczecin 0001
Wycinka Drzew Szczecin 0002
Wycinka Drzew Szczecin 0004
Wycinka Drzew Szczecin 0005

Bogata oferta firmy, poza kompleksowymi usługami dotyczącymi pielęgnowania roślinności, zieleni i montażu małej architektury do ogrodów świadczy profesjonalną usługą wywozu odpadów eko. O każdej porze roku istnieje zapotrzebowanie na porządki w terenie. I tak na przykład jesienną porą kiedy to z drzew spadają liście nasza ekipa służy kompleksowym wsparciem oczyszczania i grabienia przestrzeni z liści. Natomiast zimą zapewnia profesjonalne odśnieżanie dachów, placów i parkingów, a także usuwanie niebezpiecznych nawisów śnieżnych i sopli. Na życzenie Klientów zajmuje się wywożeniem śniegu i odśnieżaniem chodników. Główne prace świadczone przez firmę Usługi ogrodnicze Zbigniew Zieliński to:

Wywóz odpadów sezonowych (ziemia, liście, gałęzie, śnieg)

Wywóz nieczystości

Wywóz gruzu

Inne

Na rynku istniejemy od 1998 roku. Na przełomie tych lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która jest nam niezbędna i potrzebna do jak najlepszej obsługi Klientów. Prace wykonywane przez nas opierają się na zasadach i są zgodne z przepisami obowiązującymi na terenie miasta Szczecin i okolic. Naszą usługę wywozu odpadów eko kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do różnych instytucji oraz firm.

Wywóz odpadów eko w Szczecinie przy użyciu nowoczesnych maszyn

Sukcesywnie i rzetelnie porządkujemy tereny zielone, ogródki przydomowe oraz parki. W całości możemy pozbyć się zalegającego balastu niepotrzebnych odpadów, wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą działającą w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Oferujemy korzystne ceny i należyte wykonanie usług. Dysponujemy kontenerami i specjalnymi pojemnikami, w których wywożone są odpady eko.

Jeśli poszukują Państwo firmy, dla której nie ma rzeczy nie do zrealizowania. Uczciwej, sumiennej i właściwie wykonującej swoje zlecenia. A na terenach przydomowych zalegają Państwu liczne odpady eko, gałęzie, liście czy śnieg zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem! Wywóz, rozdrabnianie gałęzi i czyszczenie terenów zielonych (zieleni miejskiej i osiedlowej), a także przycinanie drzew, żywopłotów i krzewów odbywa się na najwyższym poziomie! Nowoczesne zaplecze techniczne jest gwarancją naszego niezawodnego działania! Polecamy!

Usługi Ogrodnicze Zbigniew Zieliński
20 lat na rynku szczecińskim

Wszelkie prace ogrodowe w przestrzeni miejskiej i ogródkach przydomowych Szczecin i okolice

Motorówki Szczecin

  • Usługi Ogrodnicze Zieliński
  • ul. Rydla 33; 70-783 Szczecin
  • tel. 602 477 029, 500 288 722
  • e-mail: uslugiogrodnicze@op.pl